NEWSY Szczecin
i zachodniopomorskie

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja trwa do 15 marca 2018 roku.
Rekrutacja prowadzona jest na Transport, specjalności: Systemy Transportu Zintegrowanego i Inteligentne Systemy Transportowe oraz na Zarządzanie i Inżynierię Produkcji, specjalność Logistyka i Zarządzanie w Europejskim Systemie Transportowym. Zapisy prowadzone są do 20 lutego.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 8 stycznia możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie przygotowała 6% mikołajkowy rabat na wszystkie kursy.
Akademia Morska w Szczecinie znalazła się w gronie uczelni, które przystąpiły do pilotażowego programu "Legia Akademicka".
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia II stopnia. Zapisując się do 31 października możesz zaoszczędzić 400zł.
Zwlekałeś z zapisaniem się na kurs językowy w Profi-Lingua? Nie strać swojej szansy – to ostatnie wolne miejsca z możliwością wyboru terminów! Rozwiąż całkowicie bezpłatny test językowy i sprawdź swój poziom.
Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydziału Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego ogłosiła II nabór uzupełniający na studia II stopnia na kierunku Położnictwo. Rejestracja elektroniczna, wpłata opłaty rekrutacyjnej oraz termin składania kompletu dokumentów w dniach 04.10.2017 r. - 06.10.2017 r.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 16 października zaoszczędzisz 600zł.
Pomorski Uniwersytet Medyczny zaprasza na studia II stopnia. Dodatkowy nabór na rok akademicki 2017/2018 trwa w dniach 25-29 września 2017 roku.
Trwa rekrutacja na Interwencję kryzysową z elementami mediacji i negocjacji w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
Trwa promocja na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie. Zapisując się do 10 sierpnia możesz zaoszczędzić 700zł.
17 lipca rozpoczął się drugi nabór na studia I stopnia w Akademii Morskiej w Szczecinie. Zapisy będą przyjmowane do 15 września 2017 roku.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lipca skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić 1000zł.
Od 31 maja do 2 czerwca świętowano uroczyście jubileusz 70-lecia Szkolnictwa Morskiego na Pomorzu Zachodnim. Na znak święta, codziennie o godz. 8:00 na maszt przed uczelnią wciągana była bandera, a poczet wprowadzał do budynku uczelni sztandar Akademii Morskiej w Szczecinie.
Doktor Renata Paliga z Zakładu Historii Medycyny i Etyki Lekarskiej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego drugi raz otrzymała tytuł Najlepszego Polskiego Lekarza Pisarza Non-Fiction 2017 w Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Profesora Andrzeja Szczeklika "Przychodzi wena do lekarza".
Akademia Morska w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Rekrutacja już trwa, zapisy na studia w języku polskim kończą się na początku lipca 2017 roku, natomiast na studia w języku angielskim można się zapisać tylko do końca maja 2017 roku.
Kompetencje pedagogiczne to nowy kierunek studiów podyplomowych, który pojawił się w ofercie Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSEiTszczecin_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura