NEWSY Szczecin
i zachodniopomorskie

Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie prowadzi dodatkowy nabór na studia. Zapisy będą trwać do 20 września.
Fundacja IT jest partnerem kierunku Informatyka oraz jej anglojęzycznej ścieżki w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie otrzymał 590 milionów złotych dotacji na inwestycję pt. „Rozbudowa wraz z modernizacją PUM i SPSK nr 1 PUM w zakresie kliniczno-dydaktycznym i medycznych wdrożeń innowacyjnych”.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zyskała nowego Partnera Biznesowego. Jest nim firma ROHLIG SUUS Logistics SA – jeden z największych operatorów logistycznych w kraju. Zasady współpracy określa podpisana pomiędzy przedstawicielami uczelni i firmy umowa partnerska.
Nowy globalny porządek czy nowy globalny bałagan? Odpowiedzi na te pytania szukała ekonomistka, dr Henryka Bochniarz wraz ze studentami Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie.
Do 10 marca trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie.
Akademia Morska w Szczecinie zaprasza na studia II stopnia na nowym kierunku Geoinformatyka. Zapisy trwają do 1 marca.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia. Rekrutacja zimowa trwa do 10 marca.
Skorzystaj z dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych. Dofinansowanie od 50% do 80% kosztów usługi. Refundacją może objąć studia podyplomowe, studia MBA oraz szkolenia i kursy organizowane w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie przygotowała 20% rabat na wszystkie kursy z okazji Black Friday/Cyber Monday.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie prowadzi rekrutację na studia podyplomowe. Zapisując się do 31 października możesz zaoszczędzić 250zł.
Uroczystości inauguracyjne roku akademickiego Akademii Morskiej w Szczecinie odbyły się 28 i 29 września.
Do 5 października trwa nabór na studia niestacjonarne na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie.
Dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne w Akademii Morskiej w Szczecinie trwa do 14 września.
Wszyscy kandydaci na studia w Akademii Morskiej będą mogli ubiegać się o stypendium edukacyjne Prezydenta Miasta.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zakończył rejestrację na studia. Poniżej lista najpopularniejszych kierunków w tegorocznej rekrutacji.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe, na które uczelnia przygotowała 10% zniżki. Promocja trwa do wyczerpania limitu miejsc lub do 31 sierpnia 2018 roku.
Akademia Morska w Szczecinie zaprasza na studia stacjonarne. Zapisy trwają tylko do 10 lipca. Ogłoszenie wyników rekrutacji 13 lipca 2018 r.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
W 2018 roku mija 20 lat odkąd polska bandera po raz pierwszy powiała nad statkiem badawczo-szkolnym Akademii Morskiej w Szczecinie – Nawigatorem XXI.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
PUM_220.jpg
WSSIP_220.jpg
WSEiTszczecin_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Akademia Ignatianum w Krakowie 07
miniatura KWSPZ - 1
miniatura WSPiA
 
Polityka Prywatności