NEWSY Szczecin
i zachodniopomorskie

Po pięciu latach prac, w pełni realizujemy nasze zamierzenia. 22go listopada otworzyliśmy nową siedzibę Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie. Od teraz, studenci oraz wykładowcy, a także cała administracja Wydziału będą funkcjonować pod nowym adresem, przy ul. Willowej 2, w dawnym budynku Technikum Budowy Okrętów.
Collegium Medyczne Medica organizuje profesjonalny kurs wizażu I stopnia.
Sylwia Gajewska oraz Joanna Siemak, studentki II roku II stopnia kosmetologii zajęły I miejsce w konkursie na najlepsze wystąpienie ustne podczas II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowych Kół Kosmetologicznych w Łodzi.
Marcin Majka, student Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie został Mistrzem Europy w konkurencji Karabinu Dowolnego 60 strzałów leżąc.
II nabór na studia w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie będzie trwał do 25 września.
Aleksandra Strojna, absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie została wybrana na reprezentanta krajowego do European Network of Gynecological Oncology (ENYGO), organizacji zrzeszającej ponad 700 młodych specjalistów ginekologów onkologów i innych w ramach struktur Europejskiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów. Celem ENYGO jest wspieranie młodych lekarzy zainteresowanych szkoleniami w dziedzinie ginekologii onkologicznej oraz ich karier zawodowych.
Akademia Morska w Szczecinie przedłużyła termin rekrutacji kandydatów na studia. Przyszli studenci Akademii mogą wybrać studia na kierunkach tzw. „pływających” lub lądowych. Oprócz najpopularniejszych kierunków, jak nawigacja, mechanika i budowa maszyn czy logistyka, w tym roku przygotowaliśmy nowości.
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie prowadzi dodatkowy nabór na studia. Zapisy będą trwać do 20 września.
Fundacja IT jest partnerem kierunku Informatyka oraz jej anglojęzycznej ścieżki w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie otrzymał 590 milionów złotych dotacji na inwestycję pt. „Rozbudowa wraz z modernizacją PUM i SPSK nr 1 PUM w zakresie kliniczno-dydaktycznym i medycznych wdrożeń innowacyjnych”.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zyskała nowego Partnera Biznesowego. Jest nim firma ROHLIG SUUS Logistics SA – jeden z największych operatorów logistycznych w kraju. Zasady współpracy określa podpisana pomiędzy przedstawicielami uczelni i firmy umowa partnerska.
Nowy globalny porządek czy nowy globalny bałagan? Odpowiedzi na te pytania szukała ekonomistka, dr Henryka Bochniarz wraz ze studentami Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie.
Do 10 marca trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie.
Akademia Morska w Szczecinie zaprasza na studia II stopnia na nowym kierunku Geoinformatyka. Zapisy trwają do 1 marca.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia. Rekrutacja zimowa trwa do 10 marca.
Skorzystaj z dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych. Dofinansowanie od 50% do 80% kosztów usługi. Refundacją może objąć studia podyplomowe, studia MBA oraz szkolenia i kursy organizowane w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie przygotowała 20% rabat na wszystkie kursy z okazji Black Friday/Cyber Monday.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie prowadzi rekrutację na studia podyplomowe. Zapisując się do 31 października możesz zaoszczędzić 250zł.
Uroczystości inauguracyjne roku akademickiego Akademii Morskiej w Szczecinie odbyły się 28 i 29 września.
Do 5 października trwa nabór na studia niestacjonarne na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności