NEWSY Szczecin
i zachodniopomorskie

Skorzystaj z dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych. Dofinansowanie od 50% do 80% kosztów usługi. Refundacją może objąć studia podyplomowe, studia MBA oraz szkolenia i kursy organizowane w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie przygotowała 20% rabat na wszystkie kursy z okazji Black Friday/Cyber Monday.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie prowadzi rekrutację na studia podyplomowe. Zapisując się do 31 października możesz zaoszczędzić 250zł.
Uroczystości inauguracyjne roku akademickiego Akademii Morskiej w Szczecinie odbyły się 28 i 29 września.
Do 5 października trwa nabór na studia niestacjonarne na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie.
Dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne w Akademii Morskiej w Szczecinie trwa do 14 września.
Wszyscy kandydaci na studia w Akademii Morskiej będą mogli ubiegać się o stypendium edukacyjne Prezydenta Miasta.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zakończył rejestrację na studia. Poniżej lista najpopularniejszych kierunków w tegorocznej rekrutacji.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe, na które uczelnia przygotowała 10% zniżki. Promocja trwa do wyczerpania limitu miejsc lub do 31 sierpnia 2018 roku.
Akademia Morska w Szczecinie zaprasza na studia stacjonarne. Zapisy trwają tylko do 10 lipca. Ogłoszenie wyników rekrutacji 13 lipca 2018 r.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
W 2018 roku mija 20 lat odkąd polska bandera po raz pierwszy powiała nad statkiem badawczo-szkolnym Akademii Morskiej w Szczecinie – Nawigatorem XXI.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia. Zapisy rozpoczną się 4 czerwca 2018 roku.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Na 4 wydziałach do wyboru jest 14 kierunków, w tym nowość – Farmacja.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 30 kwietnia skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 240 zł.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja trwa do 15 marca 2018 roku.
Rekrutacja prowadzona jest na Transport, specjalności: Systemy Transportu Zintegrowanego i Inteligentne Systemy Transportowe oraz na Zarządzanie i Inżynierię Produkcji, specjalność Logistyka i Zarządzanie w Europejskim Systemie Transportowym. Zapisy prowadzone są do 20 lutego.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSEiTszczecin_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017-10
miniatura
miniatura Budynek Rektoratu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 
Polityka Prywatności