NEWSY Szczecin
i zachodniopomorskie

Dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne w Akademii Morskiej w Szczecinie trwa do 14 września.
Wszyscy kandydaci na studia w Akademii Morskiej będą mogli ubiegać się o stypendium edukacyjne Prezydenta Miasta.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zakończył rejestrację na studia. Poniżej lista najpopularniejszych kierunków w tegorocznej rekrutacji.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe, na które uczelnia przygotowała 10% zniżki. Promocja trwa do wyczerpania limitu miejsc lub do 31 sierpnia 2018 roku.
Akademia Morska w Szczecinie zaprasza na studia stacjonarne. Zapisy trwają tylko do 10 lipca. Ogłoszenie wyników rekrutacji 13 lipca 2018 r.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
W 2018 roku mija 20 lat odkąd polska bandera po raz pierwszy powiała nad statkiem badawczo-szkolnym Akademii Morskiej w Szczecinie – Nawigatorem XXI.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia. Zapisy rozpoczną się 4 czerwca 2018 roku.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Na 4 wydziałach do wyboru jest 14 kierunków, w tym nowość – Farmacja.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 30 kwietnia skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 240 zł.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja trwa do 15 marca 2018 roku.
Rekrutacja prowadzona jest na Transport, specjalności: Systemy Transportu Zintegrowanego i Inteligentne Systemy Transportowe oraz na Zarządzanie i Inżynierię Produkcji, specjalność Logistyka i Zarządzanie w Europejskim Systemie Transportowym. Zapisy prowadzone są do 20 lutego.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 8 stycznia możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie przygotowała 6% mikołajkowy rabat na wszystkie kursy.
Akademia Morska w Szczecinie znalazła się w gronie uczelni, które przystąpiły do pilotażowego programu "Legia Akademicka".
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia II stopnia. Zapisując się do 31 października możesz zaoszczędzić 400zł.
Zwlekałeś z zapisaniem się na kurs językowy w Profi-Lingua? Nie strać swojej szansy – to ostatnie wolne miejsca z możliwością wyboru terminów! Rozwiąż całkowicie bezpłatny test językowy i sprawdź swój poziom.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Edukacja

BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSEiTszczecin_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności