2020-08-29 21:00

AM w Szczecinie zaprasza na koncert Wspólne Brzemienia

plakat_internet_(1)

Koncert "Wspólne Brzmienia: Chór Akademii Morskiej w Szczecinie & Grzegorz Turnau: To Tu, To Tam" odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 21:00 we wsi Moczyły.

Mimo tak trudnego okresu dla świata kultury, Chór Akademii Morskiej w Szczecinie ma ogromną przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie artystyczne.

Nietypowe czasy wymagają nietypowych rozwiązań. Dlatego też, w tym roku Chór AMS pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch zaprasza na nieco inne wydanie koncertu, który odbędzie się w ramach corocznych, autorskich Wspólnych Brzmień. Tegoroczną, siódmą już edycję uświetni wybitny kompozytor, piosenkarz i pianista - Grzegorz Turnau.

Koncert "Wspólne Brzmienia: Chór Akademii Morskiej w Szczecinie & Grzegorz Turnau: To Tu, To Tam" odbędzie się w malowniczej wsi Moczyły (gmina Kołbaskowo) podczas wydarzenia Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana 29 sierpnia 2020 roku (sobota) o godz. 21:00.

W ramach festiwalu wystąpi również Artur Andrus (godz. 19:45), z którym Chór Akademii Morskiej w Szczecinie przygotował niejedną muzyczną niespodziankę...

data ostatniej modyfikacji: 2020-08-28 14:38:38
Komentarze
 
Polityka Prywatności