2020-09-09 17:00

Wykładowca studiów MBA poprowadzi bezpłatny warsztat online

Wiedza płynąca z wieloletniego doświadczenia, omówienie sprawdzonych reguł w przywództwie, wskazanie jak projekty biznesowe poprawiają efektywność zarządzania. Takie zagadnienia poznają uczestnicy MBA Day, które w formule online, w dniu 9 września organizuje Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie.

Warsztat poprowadzi Krzysztof Kotapski. Właściciel firmy MPS KT&CG i wieloletni wykładowca akademicki:

„Bycie wykładowcą MBA, oznacza dla mnie bycie partnerem w nauce. To również budowanie relacji w czasie zajęć, które pozwalają na otwartą komunikację i wyzwalanie u słuchaczy kreatywności w myśleniu. Wśród nich najczęściej spotykam ludzi świadomych potrzeby odkrywania wielu obszarów na nowo. Studia MBA, to ten etap rozwoju gdzie – „nie muszę, tylko chcę”. I to jest dla wykładowcy wyzwanie, bo słuchacze nie chcą spotykać kolejnego prowadzącego, który wie lepiej, tylko eksperta, który dzieli się wiedzą i doświadczeniem”.

Pan Krzysztof Kotapski, jako jedyny w Polsce realizuje projekty High Performance Organization. Zajmuje się standardem kompetencji menedżerskich, przywództwem operacyjnym i strategicznym. Jest pierwszym polskim trenerem, który realizował światowe bestsellery szkoleniowe z tematów przywództwa i rozwoju trenerów.

W czasie MBA Day podzielę się swoim doświadczeniem w zakresie projektów biznesowych, które realnie poprawiają efektywność zarządzania poprzez rozwój kompetencji menedżerskich. Sam wykład dotyczyć będzie „Trzech sprawdzonych reguł w przywództwie, które decydują o wiarygodności decyzyjnej menedżerów”. Wśród nich, jest m.in. reguła przewidywalności zachowań menedżera. Pozostałe poznają Państwo na moim warsztacie w formule online”.

Udział w warsztacie jest bezpłatny, jednak należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Internetowej wydarzenia https://www.studiamba.wsb.pl/mba-day-w-formule-online-09092020. Każda zapisana osoba otrzyma link aktywacyjny. Wydarzenie odbędzie się 9 września, o godzinie 17.00. 


data ostatniej modyfikacji: 2020-08-28 10:22:36
Komentarze
 
Polityka Prywatności