12-13.09.2020

Terapia powięziowa w sporcie - kurs w WSEiT w Szczecinie

Logo WSEiT 400

Szkolenie odbędzie się w dniach 12-13 września w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie przy ul. Wawrzyniaka 8.

Podczas tego kursu poznasz nowy sposób diagnozowania i terapii urazów mięśniowo-powięziowych w sporcie. Terapia powięziowa będzie opierać się na praktycznym zastosowaniu odpowiednich technik manualnych oraz diagnozie bazującej na interpretacji objawów klinicznych, palpacji i sposobu opisywania bólu.

Dzięki swojej skuteczności  terapia powięziowa jest idealna dla każdego praktyka leczącego urazy sportowe, urazy mięśni, skręcenia,  złamania, zwichnięcia, zapalenia ścięgna Achillesa, zespoły bolesne barku, łokcia  oraz  schorzenia kręgosłupa.

Szkolenie to zawiera szereg technik mocno inwazyjnych, nakierowanych na leczenie konkretnych dysfunkcji powięziowych w sporcie, w oparciu o objawy somatyczne pacjenta. Dzięki takiemu połączeniu szkolenie wyposaży uczestników w narzędzia do terapii, które znajdą szerokie zastosowanie w leczenia zespołów i dolegliwości bólowych narządu ruchu.


data ostatniej modyfikacji: 2020-07-28 14:35:46
Komentarze
 
Polityka Prywatności