2023-01-21 22:00

Bass Exhausted

Bass Exhausted
kategoria: koncerty

Miejsce: Hala Odra
Szczecin, Bulwar Maurycego Beniowskiego

Kup bilet

Cena biletu Standard: 50 PLN

Techno scena: Carla Roca, Hellboy, Siasia, Peter Fern, Czortez, Drewniany, Florek, Madame Ivonne, Nixon, Tysa
Scena psytrance: Brokenbeat, Dominic Delay, Evy Gee, Felix Crash, Lopez, Mattes, Slavic Shaman, Snaypi


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📢 Zapalony Rave'er oraz ,,młodsza siostra Techno,, po wielkiej burzy mózgów złączyli siły i wymyślili coś swojego, być może coś zupełnie innego - event na wagę złota o którym wspomni pewnie pół Polski, a NA PEWNO cały Szczecin. Event na który zaprosili wielu znakomitych gości z branży muzyki Techno oraz Psy Trance.
📢 W Hali Odra ponownie będziemy gościć królową polskiego techno Carla Roca, która swoim nietuzinkowym stylem przyciąga każdego wymagającego rave'era. Ten wyjątkowy parkiet rozgrzeje również Hellboy, producent i promotor muzyki elektronicznej, który prężnie działa od 21 lat na polskiej scenie techno i hard techno. Kolejnym artystą naszej imprezy będzie Siasia, człowiek-instytucja, prawdopodobnie najważniejsza persona na technicznej mapie Polski. Zagra w swojej znanej każdemu hybrydzie.
Ostatnim headlinerem będzie nie kto inny jak Peter Fern, znany każdemu paprykarzowi z czasów gdy rozgrzewał parkiet szczecińskiej Lokomotywy we wcześniejszych latach, gdzie szczecińskie techno miało swój początek.
📢 Scenę Psy Trance, jak to przystało na ten klimat, ozdobią obłędne dekoracje i porywające rytmy, które stworzy nie zawodna ekipa z całego kraju.
📢 Przygotujcie się na noc dobrej zabawy, którą dodatkowo zapewnią najlepsi lokalni DJe. Zabierzcie ze sobą zapas energii, bo czekają Was niezapomniane chwile, mocny bass oraz znakomity muzyczny klimat...

❗Pamiętaj! Nieważne jak tańczysz, ważne do czego! 🙂

Bilet VIP zawiera: wejście na backstage, spotkanie z artystami, przestrzeń do odpoczynku, poczęstunek 
Wydarzenie 18+

Kup bilet na Biletomat.pl!

Kup bilet

Cena biletu Standard: 50 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2022-12-09 01:04:22
Komentarze
 
Polityka Prywatności