Szczecin - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-12-30 19:00

KOLĘDY ŚWIATA – WYJĄTKOWY KONCERT KOLĘD - Szczecin

KOLĘDY ŚWIATA – WYJĄTKOWY KONCERT KOLĘD - Szczecin
kategoria: koncerty

Miejsce: Kościół św. Piotra i Pawła
Szczecin, Plac św. Piotra i Pawła 4/5

Kup bilet

Cena biletu Sektor B: 49 PLN

Prestige Chamber Orchestra

Ubiegłoroczne koncerty kolęd świata podbiły serca publiczności, spotykając się z jej wzruszeniem i zachwytem. Dlatego też w nadchodzące święta postanowiliśmy powtórzyć te wyjątkowe i magiczne koncerty.

Każdy kto w okresie Świąt Bożego Narodzenia lubi słuchać nie tylko polskich kolęd ale również znanych i uwielbianych na całym świecie christmas songs, powinien bezapelacyjnie uczestniczyć w naszym koncercie.
W ciekawych miejscach, a więc kościołach i katedrach największych polskich miast odbędzie się koncert, w trakcie którego będzie można usłyszeć takie świąteczne utwory jak między innymi Feliz Navidad, White Christmas, Have Yourself a Merry Little Christmas, Jingle Bells, I’ll be home for Christmas. 
Utwory te zaprezentują utalentowani wokaliści przy akompaniamencie jazzowego bandu (Prestige Chamber Orchestra). Nie zabraknie również najpiękniejszych polskich kolęd, takich jak m.in. Cicha noc, Lulajże Jezuniu, Hej kolęda, kolęda, Bóg się rodzi, gdzie dodatkowo usłyszymy akompaniament instrumentu klasycznego.

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń i najcieplejszych, świątecznych emocji, na niezwykły i niepowtarzalny koncert Kolęd Świata.


data ostatniej modyfikacji: 2018-10-11 17:15:01
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
PUM_220.jpg
WSEiTszczecin_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura studenci
miniatura UTH 05
 
Polityka Prywatności