NEWSY Szczecin
i zachodniopomorskie

tag
Do 10 marca trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie przygotowała 20% rabat na wszystkie kursy z okazji Black Friday/Cyber Monday.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe, na które uczelnia przygotowała 10% zniżki. Promocja trwa do wyczerpania limitu miejsc lub do 31 sierpnia 2018 roku.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia. Zapisy rozpoczną się 4 czerwca 2018 roku.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja trwa do 15 marca 2018 roku.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie przygotowała 6% mikołajkowy rabat na wszystkie kursy.
Kompetencje pedagogiczne to nowy kierunek studiów podyplomowych, który pojawił się w ofercie Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na studia I stopnia na kierunku Fizjoterapia. Jest to ostatni nabór na studia licencjackie gdyż od 1 października 2017 roku kształcenie na kierunku fizjoterapia będzie możliwe tylko w formie studiów jednolitych magisterskich.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie rozszerzyła ofertę edukacyjną o nowy kierunek studiów podyplomowych: Techniki terapii manualnej w dysfunkcjach narządu ruchu.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych - Wczesne wspomaganie rozwoju z elementami fizjoterapii.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Szczecinie zaprasza na ostatni zimowy nabór na studia I stopnia na kierunku Fizjoterapia. Rekrutacja rozpocznie się 9 stycznia 2017 roku.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu - Wydział Zamiejscowy w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja trwa do 15 listopada 2016 roku.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Szczecinie zaprasza na FIZJOTERAPIĘ - studia I stopnia. Do 30 września trwa rekrutacja.
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
WSEiTszczecin_220.jpg
WSSIP_220.jpg
PUM_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Stypendia
miniatura WSIiZ - zajęcia
 
Polityka Prywatności