Egzaminy językowe angielski

powiat
miejscowość
Nazwa egzaminu
Zastosowanie

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu Studium Języków Obcych

ul. Żołnierska 53
71-210 Szczecin
tel. 91 814 94 75 lub 76

Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych EBC*L

W styczniu 2006 roku Zachodniopomorska uzyskała - jako jedyna uczelnia wyższa w północnej Polsce - status centrum egzaminacyjnego EBC*L (European Business Competence Licence). EBC*L, czyli Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych, to ogólnoeuropejskie świadectwo praktycznej wiedzy z zakresu ekonomii, finansów oraz prawa spółek. Od kilku lat znajduje się w katalogu szkoleń i kursów renomowanych europejskich uczelni m.in. w Austrii, Anglii, Niemczech, Szwajcarii, na Węgrzech.

Certyfikat EBC*L jest honorowany przez światowe koncerny (takie jak Xerox, ABB, Siemens, Wella, Uniqa, SAP), cieszy się uznaniem i estymą na międzynarodowym rynku pracy. Nad organizacją EBC*L w Europie czuwa Europejska Kapituła Egzaminacyjna w Padeborn w Wielkiej Brytanii. Teraz certyfikat EBC*L możesz uzyskać również w Zachodniopomorskiej. Sprawdź, czym jest EBCL na stronie www.ebcl.pl.

Te European Language Certificates TELC

Obowiązującym językiem wykładowym jest język polski. Niektóre zajęcia odbywają się po angielsku - na specjalności INTERNATIONAL BUSINESS STUDIES co najmniej 80%. Specjalny poziom nauczania języków obcych zapewni swobodę w kontaktach międzynarodowych. Dlatego Twoje kompetencje językowe są udokumentowane obowiązkowymi egzaminami TELC (The European Language Certificates). Absolwent Zachodniopomorskiej zna aktywnie 2 języki obce - angielski oraz niemiecki. Możesz także uczyć się dodatkowo francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Znajomość języków obcych pozwoli Ci ubiegać się o stanowiska w wielu organizacjach międzynarodowych. W trakcie studiów zrealizujesz pełny kurs przygotowujący Cię do egzaminu na certyfikat TELC.

Europejska Karta Umiejętności Komputerowych ECDL i ECDL Advanced

Jesteśmy nowocześni i chcemy, abyś Ty również był zaprzyjaźniony z nowymi technologiami. Dlatego w trakcie studiów realizujemy co najmniej 120 godzin zajęć z informatyki, realizując program Europejskiej Karty Umiejętności Komputerowych ECDL.Aktualizacje proszę przesyłać na 

BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
 
Polityka Prywatności