www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Juwenalia Koszalin

Juwenalia Koszalińskie, 5 - 11 maja 2008.

XXX TYDZIEŃ KULTURY STUDENCKIEJ JUWENALIA 2008

PONIEDZIAŁEK 05.05.2008

22:00-VII Studencki Przegląd Kina Amatorskiego i Niezależnego „OFF-MOON” – Kino Alternatywa

WTOREK 06.05.2008

11:00- Konferencja Naukowa Studentów i Młodych Pracowników Nauki, Konferencja Studenckich Kół Naukowych Uczelni Technicznych –Aula WM, ul. Racławicka 15-17

14:30-PRZYGOTOWANIA DO KOROWODU-Osiedle Akademickie – malowanie farbami na ciele

16:00-OFICJALNE OTWARCIE XXX TKS- Kampus Politechniki Koszalińskiej przy ul. Śniadeckich 2 (główny budynek PK)
-Pojedynek Między Prezydentem Miasta a JM Rektorem PK
-Odebranie Klucza do bram Miasta
- Konkurs na najciekawszy strój, flagę i AUTO biorące udział w korowodzie
- Grupowe Zdjęcie Studentów – XXX TKS 2008

17:30-Przejście Wesołego Korowodu ŻAKA z Kampusu Politechniki Koszalińskiej do Amfiteatru.

19:00 -Koncert zespołów „SoulBox”, „Lipa z Miodem” - Amfiteatr

20:30 -Koncert Główny w Amfiteatrze „Lady Pank” – z okazji Dnia Unii Europejskiej, Dnia Zwycięstwa

22:00 -POTUPAJA w Klubie Studenckim „Kreślarnia”

24:00 Bieg przez MIASTO – trasa: Kampus Politechniki Koszalińskiej – Osiedle Akademickie

ŚRODA 07.05.2008

07:00- TKS-owa Pobudka Syreną Strażacką

10:00- CIUCHCIA PKP-Politechnika Koszalińska Podróżuje

10:00- Akademicki Turniej Tańca – SK Kreślarnia

11:00- XIII Regaty na Dzierżęcince - Polferries River Race – Park Książąt Pomorskich
- Konkurs przeciągania liny w wodzie

14:00- Zmagania Wydziałów i Instytutów cz.1 – za DS 3 + Grochówka

15:00- Konkurs Pizzożerców – Osiedle Akademickie – parking przy Kreślarni

15:00- Skałka Studencka – Galeria „Emka”

16:00- Pokaz sztuk walki – Osiedle Akademickie – boisko

16:00- Super Bohater Politechniki Koszalińskiej - OA

16:00- Konkursy: Kręgle + Bilard – Bowling „Emka” – turniej: władze PK, Uniwersytet Trzeciego Wieku, reprezentacja studentów

17:00- Przegląd Twórczości Akademickich – OA

20:00- Koncerty na scenie - Zespół Cliver

21:00- Koncerty na scenie - Zespół Ivona

22:00- POTUPAJA w Klubie Studenckim „Kreślarnia”

CZWARTEK 08.05.2008

7:00 – TKS-owa Pobudka Syreną Strażacką

10:00- CIUCHCIA PKP-Politechnika Koszalińska Podróżuje

10:00- Streetball - Dolina Sportu i Rekreacji
- Akademicki Turniej Tenisa Ziemnego - Dolina Sportu i Rekreacji

10.00- Pokaz Graffiti – ściana boczna przy kortach Hali Gwardii

11:00 – 17:00 Szukanie Skarbu – teren Miasta Koszalina

12:00- Konkurs Szalonych Architektów – OA (boisko)

13:00- Wybory Studenckiej MISS/Pokaz mody – scena na OA

14:00- Bodypaiting + tatuaże – SK Kreślarnia

15:00- Konkurs Piwny, czyli co można zrobić z piwem
– Osiedle Akademickie – za DS3

16:00-Konkurs „Wszystkożerców” – SK Kreślarnia

17:00- Koncerty na scenie - Zespoły: PIECOL, MERIN, DJ INVENT; AWGD , 4P i ONIL

18.00- Koncert na scenie- ERIJEF MASSIV

19.00- koncert na scenie- Koniec Świata

20.00- Koncert na scenie- Al.-Fatnujah

21.00- Koncert na scenie- MASALA

22:00-POTUPAJA w Klubie Studenckim „Kreślarnia”

PIĄTEK 09.05.2008
Dzień Europejski

7:00- TKS-owa Pobudka Syreną Strażacką z prezydentem Eurowioski

10:00- Wydziałowy Turniej Piłki Nożnej – boiska boczne Hali Gwardii

10:00- Akademicki Turniej Szachowy – SK Kreślarnia

11:00- Uroczyste otwarcie Euro Wioski – scena na OA

12:00- Eurostacja - degustacja piwa

14:00- Zmagania Wydziałów i Instytutów cz.2 – za DS 3

14:00- Euromózg 1 z 10 (w krzywym zwierciadle)

15:00- Dyktando Akademickie -SK Kreślarnia

15:30- Globalne grillowanie/ Piknik europejski – OA (parking)

16:00- Europejska gra planszowa – OA - przed DS 2

16:00- Koncert na scenie - Mirash + Markus Frost + John Hetmond- OA

17:00- Bieg śmierci do góry nogami – OA – za DS 3

19:00- Koncert na scenie - East Clubbers

21:00- Koncert na scenie – Blank & Jones

22:00- POTUPAJA w Klubie Studenckim „Kreślarnia”

SOBOTA 10.05.2008

7:00 – TKS-owa Pobudka Syreną Strażacką

10:00- Konkurs Maniaków Komputerowych - Akademicka Olimpiada Informatyczna -Parking przy Kreślarni

10:00- Volleyball – Osiedle Akademickie + Grochówka

12:00- Studencki Strong Man -Siłacze Politechniki Koszalińskiej – OA

14:00- Car wash – przed DS 2

16:00- Gry Klubowe – Małysz, Dart, Piłkarzyki- SK Kreślarnia

17:00- Koncerty na scenie- Zespoły: Miasto, Radio Bagdad, Chassis

20:00- Koncert na scenie- „Ptaky”

21:00- Koncert na scenie - „Oddział Zamknięty”

22:00- Koncert w Klubie Plastelina:
Dapayk live –Berlin, DawnRock – Monachium, Plastelinowy Joe (Easybooking) Mike Pike (Daunseklika), Seb (Step Ahead), Encyklopedyczna (Nbar)

22:00-POTUPAJA w Klubie Studenckim „Kreślarnia”

NIEDZIELA 11.05.2008

7:00 – TKS-owa Pobudka Syreną Strażacką

15:00- Rozstrzygnięcie Konkursu na „Najładniej Przystrojone Okno Akademickie”

17.00- UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE XXX TKS 2008- BTD, Scena „Muza”, ul Morska 9

18:00- Kabaret „DNO” – BTD, Scena „Muza”

19:00- Premiera Studencka „Ich Czworo. Tragedia Ludzi Głupich w 3 Aktach” – Gabriela Zapolska - BTD, Scena „Muza”

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 08
miniatura Studenci
miniatura