Egzaminy językowe angielski

powiat
miejscowość
Nazwa egzaminu
Zastosowanie

empik school

pl. Brama Portowa 4, 70-225 Szczecin
Tel. 91 434 24 97

CENTRA EGZAMINACYJNE BRITISH COUNCIL to instytucje edukacyjne (szkoły językowe, studia języków obcych na wyższych uczelniach czy Biblioteki Brytyjskie), które współpracują z British Council w Warszawie i Krakowie przy organizowaniu egzaminów brytyjskich.

Centra egzaminacyjne zajmują się organizacją najpopularniejszych w Polsce egzaminów z języka angielskiego - egzaminów Cambridge ESOL - ale nie tylko tym. Na życzenie przeprowadzają też egzaminy pisemne z różnych dziedzin wiedzy dla osób studiujących korespondencyjnie na brytyjskich uczelniach lub zdobywających profesjonalne kwalifikacje w języku angielskim. Oprócz organizowania egzaminów centra prowadzą swoją własną działalność - wiele z nich to szkoły językowe prowadzące kursy angielskiego, inne - jak Biblioteki Brytyjskie - pod patronatem British Council zajmują się propagowaniem w Polsce brytyjskiej kultury i edukacji.


CENTRUM EGZAMINACYJNE BRITISH COUNCIL W SZCZECINIE

Od listopada 2011 roku działa Centrum Egzaminacyjne British Council w Szczecinie. Mieści się ono w szkole "empik school", która swoją siedzibę ma w pięknie odnowionej, różowo-białej kamienicy z arkadami, w samym centrum miasta, w pobliżu nowo-otwartej galerii handlowej Kaskada. Budynek centrum wyróżnia się nie tylko kolorem, ale również tym, że został wyposażony w dużą, nowoczesną windę, co w kamienicy jest rzeczą niecodzienną.

"empik school" w Szczecinie działa od 1998 roku i oferuje kursy językowe, z angielskim na czele, na wszystkich poziomach zaawansowania (od języka ogólnego, poprzez biznesowy po specjalistyczny) i dla różnorodnych grup wiekowych (od przedszkolaka do seniora).

Klienci "empik school" cenią placówkę za profesjonalizm i skuteczność, jak również za szeroką ofertę i dobrze wyposażone sale do zajęć oraz wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów.

Koordynatorem egzaminów w Szczecinie jest Wioletta Szóstak, znana w szkole jako Pani Metodyk, która do wszystkiego podchodzi metodycznie, mając także na każdy problem swoją metodę.Aktualizacje i nowe wpisy proszę przesyłać na 

BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg
ef_220.jpg